درباره ما

درباره رایان آسان


تاریخچه تاسیس رایان آسان

سال ۱۳۹۴  رایان آسان با هدف تسهیل خدمات کامپیوتری و حل مشکلات کاربران ، ادارات وشرکت ها به صورت حضوری تاسیس گردید. پیشینه سوابق کاری کارشناسان رایان آسان به ۱۰سال سابقه فعالیت در زمینه های رفع مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری در اشیل های کوچکتر باز می گردد. این امر سبب شده تا با گردهم آوری کارشناسان خبره و با تجربه بستری امن و قابل اعتماد بسازیم جهت ارائه خدمات به کاربران ، شرکت ها و ادارات شهر تهران که امید است در آینده نه چندان دور با لطف پروردگار و تدبیرهای مدیریتی نوین ، قادر به خدمت رسانی در سطح کل میهن عزیزمان “ایران” باشیم.بزگترین هدف ما همواره رضایت مشتریان و حل مشکلات آنها به سریعترین و بهترین روش های ممکن است و همچنین سیاست تصمیم گیری در خصوص حل مشکلات بر کیفیت کارهای انجام شده است.

خدمات رایان آسان

از جمله خدمات رایان آسان تامین : نصب و راه اندازی سیستم های سخت افزاری ،شبکه و سیستم های نرم افزاری ،همچنین پشتیبانی از انواع سخت افزارهای نصب شده توسط این شرکت از جمله خدمات ماست . از دیگر خدمات شرکت می توان طراحی نقشه شبکه ، تهیه لیست سخت افزار و نرم افزارهای کامپیوتری برای کاربران و سازمان ها طبق نیار آنهاست که این خدمات نیز شامل گارانتی صحت عملکرد کلیه سیستم های نصب شده توسط کارشناسان رایان آسان می شود .

گارانتی نرم افزاری رایان آسان

به جهت رفاه و تضمین خدمات نرم افزاری  :

رایان آسان در قبال نصب نرم افزارهایی که کارشناسان نصب نموده اند تعهدی شش ماهه تا یکساله دارد که بر این اساس تمامی نرم افزار های نامبرده از زمان نصب و دریافت فاکتور تا مدت زمان ذکر شده روی فاکتور شامل ضمانت نرم افزاری می باشند که در مدت گارانتی هرگونه خدمات نرم افزاری (حضوری) مربوط به نرم افزارهای ضمانت شده رایگان و فقط هزینه ایاب و ذهاب کارشناس دریافت می گردد . این خدمات به دو صورت قابل ارائه می باشد که اولین و سریعترین روش آن ارائه خدمات بصورت از راه دور به وسیله نرم افزارهای remote desktop  می باشد و دومین روش آن ارائه خدمات بصورت حضوریست که بنا به تشخیص کارشناسان فنی شرکت انجام می پذیرد.

گارانتی سخت افزاری رایان آسان

درست مانند خدمات نرم افزاری، رایان آسان در قبال نصب سخت افزارهای تامین شده(دارای گارانتی اصلی) که توسط کارشناسان رایان آسان نصب شده باشند تعهدی شش ماهه تا یکساله دارد که بر این اساس تمامی سخت افزارهای مذکور در صورت نیاز به تعمیر توسط شرکت گارانتی تا مدت گارانتی رسمی آنها دارای حمل رایگان توسط رایان آسان تا شرکت گارانتی سخت افزارهای مربوطه می شوند.در صورتی که بنا به تشخیص کارشناسان رایان آسان عیب سخت افزاری به وسیله خطای انسانی و یا عوامل محیطی مانند ضربه ، آب خوردگی ، نوسان برق و یا استفاده نادرست  صورت گرفته باشد هزینه تعمیر و یا رفع مشکلاتی که کارشناسان رایان آسان قادر به حل آنها هستند  دریافت می گردد.

لازم به ذکر است رایان آسان هیچگونه سایت ، شبکه های اجتماعی و نمایندگی دیگری غیر از آدرس های عنوان شده در سایت های RayanAsan.com و پسوند ir دامنه مذکور در ایران ندارد و رایان آسان هیچگونه مسئولیتی در قبال خدمات ارائه شده توسط سایت های مشابه نام  “رایان آسان” نمی پذیرد.

RayanAsan Services